Banner
Banner
Mensengroepen
Geschreven door normale schrijvers   
vrijdag, 27 april 2012 10:44
duoWaarom kunnen er niet meer mensen in een trio zonder dat het meteen een kwartet wordt? Die vraag kregen wij van het zeven man sterke duo Wim & Antje & Sjaak & Ewoud & Gert & Hermien & Mirella.

Nou Wim & Antje & Sjaak & Ewoud & Gert & Hermien & Mirella, het is natuurlijk vooral een getalsmatige kwestie, jullie zijn zelf een duo en toch met zijn zevenen, dus als jullie daaroverheen hebben kunnen stappen moet het voor jullie toch geen enkel probleem zijn om drie mensen uit het duo te zetten en een trio te worden.

‘Maar zijn we dan niet nog steeds een duo?’ hoor ik jullie denken. Nee, getalsmatig niet, natuurlijk. Maar we begrijpen ook dat het voor de drie anderen heel lastig zal zijn om solo verder te gaan als je met z’n drieën bent. Kortom het is voortdurend rekenen en schipperen en mooi weer spelen. Soms is het daarom ook maar beter om jezelf een groep te noemen, bijvoorbeeld de Onafhankelijke Groep Wim. Dan weten mensen dat het gewoon Wim is die iets zegt en dat je hem verder niet serieus hoeft te nemen.

 

 

Op deze website mogen alleen geregistreerde mensen hun commentaar plaatsen. Vertel ons wie je bent alvorens je je er tegenaan bemoeit.

 

NU IN DE WINKEL:

VOLG ONS OP TWITTER
Volg Ronald Snijders op Twitter
Volg Fedor van Eldijk op Twitter

Wimsaus
fles met saus waar groot WIM op staat in de koelkast van een studentenhuis waar niemand Wim heet. Ook: saus die over de houdbaarheidsdatum heen is
Banner
Banner
Banner